0

Dissolve Festival 2021, czyli podróż w głąb muzyki elektronicznej

Dissolve Festival 2021
Dissolve Festival – 2021
fot. mat. prasowy

Dissolve Festival, czyli szczególna okazja do nieskrępowanej zabawy dla wszystkich miłośników muzyki elektronicznej.

Od 10 do 12 września środek AMW Rewita Rynia wypełniony był niepowtarzalną atmosferą, dodatkowo wzbogaconą szczególnie zaprojektowanymi instalacjami artystycznymi, a także niezwykłą scenografią.

W trakcie festiwalu wystąpili m.in. Aksamit, Błażej Malinowski, Young Marco oraz Komitet Obrony Disco. Dwie zróżnicowane sceny wśród malowniczego krajobrazu Jeziora Zegrzyńskiego – czym wyróżniał się tegoroczny Dissolve Festival!

Wyjątkowa sceneria wydarzenia

Tym, co niewątpliwie wyróżnia Dissolve Festival na tle innych imprez artystycznych jest malownicza sceneria, którą opatrzone były tegoroczne występy. Ośrodek Rewita Rynia, umiejscowiony na wschodnim brzegu Zalewu Zegrzyńskiego od lat zachwyca spokojem i przestrzenią oddzieloną od miejskiego zgiełku. Warto w tym miejscu wyróżnić również jedną z największych plaż wokół zbiornika, a także molo z wypożyczalnią pojazdów wodnych.

Oprócz nietuzinkowego line-up’u, Dissolve Festival wyróżnia się również niepowtarzalną grą świateł, podkreślając tym samym okoliczną roślinność. Dissolve Festival 2021 spełnił swoje zadanie, łącząc ponadczasowe brzmienie muzyki elektronicznej z naturalną, zieloną przestrzenią ośrodka Rewita Rynia. Bilety na festival można było kupić na Empik Bilety i Going.

2 sceny – ponad 30 artystów

Dissolve Festival od początku swojej historii zrzesza fanów muzyki elektronicznej, w celu wspólnej weekendowej zabawy w Białobrzegach. Z pierwszej, plażowej sceny docierały dźwięki gatunków jak disco, electro, house oraz break, na czele z artystami takimi jak Young Marco oraz Jennifer Cardini. Druga scena, umiejscowiona na skraju lasu, skupiała przede wszystkim miłośników muzyki techno, którą prezentowali m.in. Cleric, Ø [Phase] oraz Inhalt Der Nacht. Dzięki ponadprzeciętnej różnorodności artystów każdy uczestnik festiwalu miał okazję odnaleźć swoje brzmienie, rozpływając się wspólnie w muzyce elektronicznej.

Rozpłyń się z nami, jak często piszą organizatorzy, nie bez powodu stanowi jedno z haseł całego festiwalu. Ponad 30 artystów z całego świata zagwarantowało uczestnikom niezapomniane doznania muzyczne, które z nietuzinkowymi instalacjami artystycznymi stworzyły kompozycję doskonałą. Tegoroczna edycja Dissolve Festival przebiegła w atmosferze miłości i wzajemnego szacunku, co podkreślał również ambasador wydarzenia – Bogusław Linda. Czołowym pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest Rafał Baran – człowiek, który ponad 20 lat poświęcił na pracę w mediach, stojąc tym samym za sukcesem grupy 4fun Media. Harmonogramem artystycznym kierował z kolei Michel „Sept” Morales, czyli koronny producent i wykonawca muzyki elektronicznej.

Szczególnie istotna kwestia w dzisiejszych czasach odnosi się do bezpieczeństwa pandemicznego. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż organizatorzy dołożyli wszelkich starań, z sukcesem tworząc wydarzenie w oparciu o nowatorską formułę „covid-safe”. Dissolve Festival stanowił jednocześnie pierwszą imprezę masową, eliminując tym samym możliwość zarażenia się wirusem.

Artykuł sponsorowany

17 września 2021 07:00
[fbcomments]