0

Piosenki ze skojarzeniem

Kings of Leon zmiana terminu
Kings of Leon – zmiana terminu
fot. Materiał Organizatora

Niektóre piosenki urosły do rangi symbolu. Roman Soroczyński zachęca, by po zakończeniu epidemii wysłuchać je na żywo.

Na ulicach wyraźnie widać rozluźnienie restrykcji związanych z epidemią COVID-19, ale organizatorzy koncertów muszą jeszcze czekać. W związku z tym przenoszone są terminy kolejnych imprez. Jedni wierzą, że uda się je zorganizować jeszcze w 2020 roku, inni przymierzają się do roku następnego. Domyślam się, że – oprócz wiary w rychłe zakończenie pandemii – zależy to również od innych czynników. Ot, choćby wolne terminy artystów i dostępność obiektów. Nie będę się rozpisywać o tym, ale mam okazję obserwować ciężką pracę organizatorów, których nieustannie podziwiam.

Znana z różnego rodzaju przedsięwzięć Agencja Prestige MJM poinformowała, że – planowany na 24 czerwca 2020 roku koncert zespołu Kings of Leon – został przeniesiony na 23 czerwca 2021 roku. Miejsce koncertu, Stadion Wrocław, nie ulegnie zmianie. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Ewentualne pytania dotyczące biletów można kierować pod adres mejlowy bilety@imprezy.prestige.com.

Rozbawiony Lao Che
Rozbawiony – Lao Che
fot. Materiał prasowy

Z kolei Klub Politechniki Warszawskiej STODOŁA konsekwentnie próbuje zmieścić się jeszcze w bieżącym roku. Na przykład koncerty zespołu Lao Che, początkowo przeniesione z marca na czerwiec, teraz zostały zaplanowane na listopad. I tak koncert z 20 marca został zaplanowany na 27 listopada 2020 roku. Odpowiednio: 21 marca zmieniono na 28 listopada, a 22 marca – na 29 listopada. Również kwietniowe koncerty tego zespołu zostały przeniesione na listopad (22 kwietnia – 25 listopada, 23 kwietnia – 26 listopada). Natomiast marcowy koncert Marka Dyjaka został zaplanowany 16 grudnia.

Marek Dyjak skupia się
Marek Dyjak – skupia się
fot. materiał prasowy

Listopad 2020 roku – to również nowe planowane terminy występów zespołu Kult. Mają się one odbyć 6 i 7 listopada. Nie mogę w tym miejscu oprzeć się ciekawości, czy lider zespołu, Kazik (Kazimierz Staszewski), wykona najsłynniejszą piosenkę ostatnich tygodni… Skoro mowa o piosenkach ze skojarzeniem, to warto zwrócić uwagę, że 20 października zespół Lady Pank zagra koncert O dwóch takich co ukradli księżyc. Tenże zespół ma wystąpić również 20 listopada. Na stronie Klubu [stodola.pl] można znaleźć więcej szczegółów, dotyczących również koncertów innych wykonawców i innych terminów.

Basia Trzetrzelewska jeszcze daleko
Basia Trzetrzelewska – jeszcze daleko
fot. Materiał prasowy

Z niecierpliwością czekam na ogłoszenie nowego terminu koncertów Basi Trzetrzelewskiej. Były one planowane na maj. Obecnie główny Organizator tournée – Impresariat Oprócz ze Szczecina – wespół między innymi ze Stodołą pracuje nad nowymi terminami. Znakomita Artystka zadeklarowała chęć ponownego przyjazdu do Polski i mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli poinformować o nowych datach Jej koncertów. A za organizatorów wszystkich przeniesionych przedsięwzięć trzymamy kciuki!

Zespół Stodoły
Zespół – Zespół Stodoły
fot. materiał Organizatora
24 maja 2020 18:43