0

Targowisko Sztuki na Zamku Królewskim

Targowisko Sztuki na Zamku Królewskim
Targowisko Sztuki – na Zamku Królewskim
fot. mat. prasowy

Młodzi, zdolni artyści z warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych zaprezentują i zaoferują swoją twórczość.

Targowisko Sztuki to popularna, cykliczna impreza z trzynastoletnią tradycją, odbywająca się na Zamku Królewskim w Warszawie. Najbliższa odsłona przedsięwzięcia w Nowym Roku, odbędzie się w niedzielę 26 stycznia, stwarzając okazję do odkrywania młodej sztuki i inspirujących spotkań.

Na Targowisku są zarówno artyści debiutujący, jak też utytułowani i dostrzeżeni. Tacy, którzy jeszcze kształcą się w Akademii Sztuk Pięknych, oraz ci którzy opuścili mury uczelni, ale uczestniczą w przedsięwzięciu od jego początków, czyli 2007 roku.

Klimatyczne wnętrza Arkad, o powierzchni 2000 metrów kwadratowych pozwalają im na szeroką ekspozycję swoich dokonań z zakresu malarstwa, grafiki, rysunku, fotografii czy małej formy rzeźby.

Targowisko Sztuki to bogaty w różnorodność przegląd artystów, technik i form przyciągający kolekcjonerów, pasjonatów, poszukiwaczy talentów a także spacerowiczów i turystów.

Impreza cieszy się zainteresowaniem warszawiaków ( w tym  zwłaszcza projektantów i architektów) dając im szeroki wybór motywów i inspiracji do wnętrz, albo okazję na zakup oryginalnego prezentu w atrakcyjnej cenie.

W Arkadach znajdziemy zarówno najnowsze, artystyczne trendy jak też indywidualne, nieoczywiste poszukiwania pełne świeżości i młodego ducha. A wszystko to w swobodnej, nieformalnej atmosferze, z możliwością porozmawiania z twórcami.

Serdecznie zapraszamy

  • 26 stycznia,
  • w niedzielę,
  • od 11.00 do 16.00,
  • wstęp wolny.
Targowisko Sztuki na Zamku Królewskim
Targowisko Sztuki – na Zamku Królewskim
fot. mat. prasowy
20 stycznia 2020 09:28