0

Audioseans Stelaż

Stelaż – Audioseans
fot. Multikino

Takiego seansu jeszcze nie było! Multikino Młociny i Storytel zapraszają na audioseans.

Nowoczesny system dźwięku trójwymiarowego Dolby Atmos, półleżące fotele SuperVip i słuchowisko „Stelaż” na podstawie sztuki teatralnej Łukasza Orbitowskiego w interpretacji Wojciecha Mecwaldowskiego. Audioseans w Multikinie Młociny już w pierwszy poniedziałek lutego.

Opera, balet, koncerty, teatr… Widzowie Multikina mogli już wziąć udział w wielu tego typu projekcjach. Teraz czas na audioseans! Multikino Młociny i Storytel zapraszają na niezwykłe poniedziałkowe spotkanie ze słuchowiskiem.

„Stelaż” to historia pewnego remontu, opowiedziana przez Wojciecha Mecwaldowskiego w najnowszym słuchowisku Storytel Original. Młode małżeństwo przeprowadza się do stolicy, kupuje wymarzone mieszkanie, znajduje ekipę remontową… i tu zaczyna się seria tragikomicznych zdarzeń. Opowieść, jak czytamy w opisie słuchowiska, „przemówi do każdego, kto kiedykolwiek robił remont, był w małżeństwie… kopał się z życiem.” Cała historia rozpoczyna się od tytułowego stelaża, który miał służyć jako uchwyt do wymarzonego telewizora, a teraz jest udręką głównego bohatera.

Autorem słuchowiska jest Łukasz Orbitowski, twórca scenariusza spektaklu teatralnego o tym samym tytule. Laureat Paszportu „Polityki”, nominowany do Nagrody Literackiej „Nike” oraz Nagrody Literackiej Gdynia.

Historię Adriana w słuchowisku Storytel Original w brawurowy sposób opowiada Wojciech Mecwaldowski, aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. „Stelaż” to pierwsza produkcja Storytel Original na podstawie sztuki teatralnej. Produkcje własne Storytel to obok audiobooków, także seriale audio, słuchowiska i podcasty.

Audioseans z udziałem Wojciecha Mecwaldowskiego i Łukasza Orbitowskiego

  • Gdzie: Multikino Młociny
  • Kiedy: 3 lutego, poniedziałek
  • Godzina: 20:00
29 stycznia 2020 11:36