0

Rusza Studio Ż

Studio Ż zaprasza
Studio Ż – zaprasza
fot. materiał prasowy

Pojawiają się kolejne informacje na temat tegorocznej edycji Męskiego Grania. Przekazuje je Roman Soroczyński.

Już informowaliśmy o tym, że w 2020 roku Męskie Granie, z wiadomych względów, nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Jednak – podobnie, jak w poprzednich latach – powstał singiel promujący projekt, nagrany przez zupełnie nowe Męskie Granie Orkiestra. Przed premierą utworu fani będą mogli przypomnieć sobie poprzednie hymny trasy – wszystko za sprawą interaktywnego formatu Studio Ż.

Studio Ż – to odpowiedź na prośby fanów Męskiego Grania, którzy chcą powracać do zapisów wcześniejszych koncertów. Prowadząca studio w internetowym formacie Katarzyna Nosowska będzie, wraz z gośćmi, wspominać poprzednie edycje. Formuła Studia Ż jest interaktywna, dzięki czemu miłośnicy projektu mogą wchodzić w interakcję z zaproszonymi artystami. Już dzisiaj, 13 czerwca, o godzinie 19.00, na Facebooku i kanale YouTube Męskiego Grania odbędzie się premiera pierwszej odsłony Studia Ż. Zostanie ono poświęcone zeszłorocznej supergrupie Orkiestra Orkiestr, w skład której weszli muzycy występujący w dziesięciu singlach promujących trasę. W sobotę w studiu pojawią się Wojciech Waglewski, Smolik, Brodka oraz Krzysztof Zalewski. Kolejna odsłona Studia Ż zaplanowana została na 20 czerwca.

Skład Męskie Granie Orkiestry oraz singiel co roku budzą wielkie emocje i zainteresowanie fanów muzyki. Tegoroczne ogłoszenie członków składu oraz premiera utworu i teledysku odbędą się 1 lipca. Szczegóły podane zostaną już wkrótce.

Męskie Granie 2020 logo
Męskie Granie 2020 – logo
fot. materiał prasowy

Ze względu na koronawirusa nie mogliśmy zorganizować jedenastej edycji Męskiego Grania tak, jak byśmy chcieli. Wiemy jednak, że tysiące fanów co roku czekają na singiel wykonywany przez Męskie Granie Orkiestra dlatego uznaliśmy, że nie możemy zrezygnować z tego elementu. Dodatkowo, postanowiliśmy odpowiedzieć na prośby miłośników trasy i udostępnić im treści z ubiegłych lat – wszystko w interaktywnej formule Studia Ż. To jednak nie koniec niespodzianek, już wkrótce ujawnimy kolejne! –

mówi Dorota Nowakowska, Kierownik marki Żywiec, która jest sponsorem projektu.

Nasza redakcja będzie śledzić dalsze szczegóły dotyczące trasy Męskie Granie 2020 i informować o nich na bieżąco.

13 czerwca 2020 07:44