0

Warszawski Konkurs Fotograficzny

Warszawski Konkurs Fotograficzny na Facebooku
Warszawski Konkurs Fotograficzny – na Facebooku
fot. Warszawa.pl

Dziś ostatni dzień styczniowej edycji Warszawskiego Konkursu Fotograficznego. Konkurs będzie trwał cały rok.

W grudniu na Facebooku ogłosiliśmy strat Warszawskiego Konkursu Fotograficznego, który rozpoczął się 1 stycznia 2020 roku.

O konkursie:

 1. Konkurs jest organizowany wśród osób publikujących zdjęcia na grupie społecznościowej portalu Facebook, znanej, jako „Warszawski Konkurs Fotograficzny”.
 2. Konkurs ma charakter amatorski, w którym mogą brać udział tylko prace autorskie publikowane na grupie „Warszawski Konkurs Fotograficzny”.
 3. Celem konkursu jest przede wszystkim dobra zabawa, promocja Warszawy i zachęta do poznawania i fotografowania miasta st. Warszawy.
 4. Konkurs jest organizowany w cyklu miesięcznym i ma na celu wyłonienie najlepszych fotografii zamieszczanych spontanicznie na grupie.
 5. Do konkursu będą klasyfikowane tylko aktualne fotografie Warszawy.
 6. Prace będą kwalifikować administratorzy/moderatorzy grupy między innymi na podstawie ilości znaczników lubię/super.
 7. Jury konkursowe będzie rekrutować się do każdorazowej edycji konkursu spośród grupowiczów, i wybierze zwycięzców na sesji realnej w pierwszym tygodniu następnego miesiąca.
 8. Z prac zakwalifikowanych, jury wybierze 5 (pięć) i przyzna trzy pierwsze miejsca oraz dwa wyróżnienia.
 9. Zwycięskie prace zostaną wydrukowane i wyeksponowane na mini wystawie, oraz zostaną opublikowane w serwisie internetowym www.warszawa.pl
 10. Zwieńczeniem konkursu będzie jego edycja roczna.
 11. Oceniane będą zwycięskie prace z całego roku, w jury będą zasiadać zawodowi fotografowie.
 12. W konkursie rocznym będzie przyznawane jedno miejsce pierwsze nagradzane nagrodą rzeczową i dwa wyróżnienia nagradzane dyplomami.

W przyszłym tygodniu poznamy zwycięzców pierwszej, styczniowej edycji konkursu.

Prezentacja zwycięzców i prezentacja prac odbędzie się na wernisażu który odbędzie się w salonie wystawowym Sklepu bez nazwy, przy placu Konstytucji 5.

Konkurs wspiera mazowiecka Winnica Dwórzno wyróżniona Laurem Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności w kategorii napoje.

 

31 stycznia 2020 08:37