0

Wakacje z nauką hiszpańskiego

Letnie półkolonie językowe - obrazek tablica z napisem Summer Camp
Letnie półkolonie językowe
fot. mat. prasowy

Szkoła języków obcych salut-hola zaprasza na letnie półkolonie językowe.

Uczysz się już języka hiszpańskiego?
A  może myślisz o rozpoczęciu kursu, tylko jeszcze się wahasz?
Nie czekaj na dobrą chwilę, ale zacznij już dziś pracować na swoją dobrą przyszłość.

Język hiszpański otwiera drzwi do rozwoju i pomaga osiągnąć życiowe cele zawodowe. Tym bardziej warto,  bo  mimo pozornie rozbudowanej gramatyki łatwo się go nauczyć. Znajdź tylko dobrą szkołę językową, wybierz odpowiedni dla siebie kurs i poznawaj ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

Język hiszpański jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych języków na świecie. Posługuje się nim 500 mln ludzi w 20 krajach Europy, Afryki, Środkowej, Południowej i Północnej Ameryki. Należy też do najpopularniejszych języków świata, bo zajmuje 2 miejsce zaraz po języku chińskim. Jednak to właśnie hiszpański jest najczęściej używany w  codziennej komunikacji. Te liczby mówią samo za siebie i wskazują na ogromne szanse znalezienia dobrej pracy z językiem hiszpańskim.

Hiszpański online – odpowiedź na Twoje pragnienia

Jeśli już zdecydujesz się na kurs języka hiszpańskiego, poszukaj dobrej szkoły z bogatą ofertą dydaktyczną. Powinno być to miejsce, w którym oprócz nauki stacjonarnej można podjąć kurs języka online. Oprócz tego szkoła warta uwagi to taka, w której szczególny nacisk kładzie się na konwersację. Tak jest np. w Salut- hola, gdzie otrzymasz najlepszego lektora polskiego lub native. Dostaniesz bogate materiały dydaktyczne, które świetnie i w przystępny sposób uzupełniają zdobytą wiedzę. Co więcej, będziesz mieć stały dostęp do swojego konta na platformie szkoły. Ucząc się online w Salut-hola:

  • zyskasz więcej czasu dla siebie i dla bliskich
  • przełamiesz barierę w mówieniu
  • wzbogacisz słownictwo i poprawisz efektywność wypowiedzi
  • spędzisz miło czas wśród osób, które również uczą się języka hiszpańskiego
  • będziesz poznawać gramatykę i oswajać ją poprzez ciekawe autorskie gry i ćwiczenia

Półkolonie ze szkołą językową to świetny relaks i nauka

Wyjazd na obóz językowy czy kolonie to świetna sprawa dla dziecka, które uczy się nowego języka. Dziecko poznaje rówieśników, miło spędza czas i przez zabawę może jeszcze szybciej przyswoić nowe słówka i gramatykę. Dzięki takiej formie nauki można szybciej konstruować zdania i rozmawiać. Jeśli chcesz swojemu dziecku sprawić wyjątkowe półkolonie tego lata, skorzystać z oferty ww. szkoły językowej: https://salut-hola.com/obozy-i-polkolonie/polkolonie-letnie-wilanow.

W tym roku wypoczynek letni będzie miał miejsce w Wilanowie.
Dzieci znajdą się pod opieką wykwalifikowanych lektorów, którzy zagospodarują im czas bardzo praktycznie. Oprócz typowej nauki na miejscu będzie kino i piknik na Powiślu. Będą też atrakcyjne warsztaty kulturowo-językowe oraz wspólne śpiewanie przy gitarze. Nie zabraknie ćwiczeń fizycznych, gier terenowych, planszówek, warsztatów plastycznych i placu zabaw. Po wielu zabawach i innych aktywnościach fizycznych i umysłowych dzieci zjedzą smaczne posiłki dopasowane do ich potrzeb żywieniowych.

Nowoczesne metody dydaktyczne w nauczaniu jeżyka hiszpańskiego pomogą dziecku łatwiej i przyjemniej przejść przez pierwsze tygodnie kursu. Obóz będzie uwieńczeniem jego starań i nagrodą za sumienną naukę. Połączenie przyjemnego z pożytecznym to od lat najlepsza metoda do przyswajania nowej wiedzy, nie tylko językowej.

Artykuł sponsorowany

10 maja 2023 09:26
[fbcomments]