0

Runmageddon samorządowy

Runmagedon 2015
Runmagedon 2015
fot. Jakub Jastrzębski

Czy warszawscy samorządowcy będą mieli odwagę wystartować w morderczym biegu? Przed wyborami?

Pierwsze ekstremalne Mistrzostwa Polski Samorządowców w Runmageddonie.

Runmagedon to zawody dla prawdziwych twardzieli.
Organizatorzy tych biegów zapraszają do udziału w specjalnym biegu samorządowców.

Co to za bieg?

Wystarczy zajrzeć do jednej z naszych relacji: [LINK]

Dla kogo jest ten bieg?

W Mistrzostwach Polski Samorządowców mogą wystartować aktualni pracownicy urzędów miast, gmin, starostw powiatowych i urzędów marszałkowskich oraz prezydenci, burmistrzowie i wójtowie. Uczestnictwo dostępne jest także dla radnych gmin, miast i powiatów oraz sejmików wojewódzkich aktualnej kadencji oraz członków zarządów powiatów i województw aktualnej kadencji.

Gdzie i kiedy?

Ten najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Europie dedykowany samorządowcom odbędzie się:

w Łodzi, 18 listopada.

Będę to pierwsze Mistrzostwa Polski Samorządowców w Runmageddonie.

Zasady.

Uczestnicy łódzkiego Runmageddonu będą musieli sprostać takim przeszkodom jak: Indiana XXL, Ściana Łańcuchów, Komandos, Pole Dance czy Multi Rig. Organizator nie przewiduje żadnej taryfy ulgowej. Uczestnicy zmierzą się z trasą w tych samych warunkach, w jakich startują regularni Runmageddończycy.

Jarosław „Jaro” Bieniecki, twórca i prezes Runmageddonu:

Od początku swego istnienia Runmageddon jest w stałym kontakcie z lokalnymi samorządami. Stale współpracujemy z kilkunastoma miastami. Lokalni samorządowcy regularnie biorą udział w naszych imprezach, a nawet często sami wychodzą z inicjatywą organizacji Runmageddonu na terenie swoich gmin. Doszliśmy do wniosku, że wspólna zabawa będzie świetną okazją do integracji środowiska, popularyzacji biegów przeszkodowych oraz promowania aktywnego i zdrowego stylu życia. Wrześniowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy okazały się strzałem w dziesiątkę. Liczymy, że w Łodzi powtórzymy ten sukces. Ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby uczestnicy zapamiętali swój udział w Mistrzostwach jako wyjątkowe doświadczenie. Adrenaliny na pewno nie zabraknie.

Warszawa?

Pali ciekawość, którzy warszawscy samorządowcy zdecydują się reprezentować nasze miasto w tych zawodach.  Jak dowiedzieliśmy się w biurze zawodów jeszcze nie zgłosił się żaden. A przecież mamy świetnych sportowców-samorządowców.

W Radzie Warszawy znanym biegaczem jest szef klubu radnych PO radny Jarosław Szostakowski, a perełką samorządowych biegaczy wiceprzewodnicząca Rady Pragi Południe radna Katarzyna Bernadetra Olszewska [LINK]. W Wilanowie mamy świetnego kolarza jakim jest  radny Hubert Królak, przewodniczący Rady Dzielnicy.

Nie zdołamy wymienić tu wszystkich warszawskich samorządowych sportowców. Ale mamy nadzieje wymienić tych, którzy podejmą wyzwanie Runmageddonu.
Liczymy na warszawskich i mazowieckich samorządowców.

Zgłoszenia

  • Przyjmowane są pod adresem mailowym: mps@runmageddon.pl  do dwóch dni przed imprezą, a po tym terminie w Biurze Zawodów na miejscu wydarzenia.
  • Liczba miejsc jest ograniczona!
  • Więcej informacji można uzyskać również pod numerem telefonu: +48 601 965 739.
12 października 2017 06:31

Komentarze