Festyn dla dzieci na Targówku. Występy, koncerty, konkursy, atrakcje. W Dzień Dziecka na ul. Kołowej w GKP Targówek
Program festynu
z okazji Dnia Dziecka
RADOŚĆ, SPORT, BEZPIECZEŃSTWO
Część sportowa
- Godz.: 9.00 – 13.30
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa RSM Praga Andrzeja PÓŁROLNICZAKA
Część artystyczna
– scena
- 14.00 – 14.15
Pokaz działań antyterrorystycznych COLLEGIUM CIVITAS prelekcja na temat Bezpieczne dziecko
- 14.15– 14.30
Występ dzieci z „Tęczowego Przedszkola” przy ul. Motyckiej 17
z przedstawieniem pt. Maciuś Uśmiechalski
z którym Przedszkole wygrało tegoroczny Przegląd Teatrów Przedszkolnych pt. Magiczna konwalia. - 14.30 – 14.45
Licytacja sprzętu na rzecz GKP Targówek - 14.45 – 14.48
Występ taneczny dzieci ze SP 28 pod kierownictwem p. Marzeny Góreckiej do piosenki Alvaro Soler – El MismoSol - 14.48 – 14.50
Piosenka Wcale, wcale doskonale zespołu Fasolki w wykonaniu dzieci ze szkoły nr 28 pod kierunkiem pani Marzeny Góreckiej - 14.50 – 14.55
Występ taneczny dzieci ze SP 28
pod kierownictwem pani Marzeny Góreckiej do piosenki Alvaro Soler – Sofia
- 14.55 – 15.05
Konkurs wiedzy o Targówku z nagrodami - 15.05 – 15.15
Pokaz samoobrony w wykonaniu funkcjonariuszek Straży Miejskiej - 15.15 – 15.25
Licytacja sprzętu na rzecz GKP Targówek - 15.25 – 15.35
SWOPR Prezentacja – Pierwsza pomoc przedmedyczna - 15.35 – 15.50
Fragment przedstawienia Teatralnego pt: Alicja w Krainie Czarów w wykonaniu dzieci Teatru Raj ze Świetlicy „Pod Aniołem”przy Parafii Św. Marka Ewangelisty w Warszawie pod kierownictwem pani Teresy Tymosiewicz – Muszel. - 15.50 – 16.00
Konkurs Sąsiedzki
prowadzące Panie z Klubu Nasz Klub
16.00 – 16.15
Pokaz sztuk walki i samoobrony w wykonaniu sekcji Stowarzyszenia „ SMOK” - 16.15 – 16.18
Występ Dominiki Łabuzz Klubu „Nasz Klub”w utworze Naiwność Johana Friedricha Burgmuller, oraz w utworze Gaik: Witolda Lutosławskiego - 16.18 – 16.20
Występ Krzysztofa Byszewskiego i z Klubu Nasz Klub Pochmurne Niebo:
Ernst Toch, – wariacje na temat Jedzie pociąg z daleka – Krystyna Druszkiewiczowa
a następnie dzieci wykonają dwa utwory w duecie pt: „Scherzo” – Antoniego Diabelli
Oraz „ Blues”– Matyasa Siebera - 16.20 – 16.30
Licytacja sprzętu na rzecz GKP Targówek
16.30 – 16.40
Występ uczniów LO im Stefana Czarneckiego TANIEC Z FLAGAMI
16.40 – 16.43
Taniec Kowbojski „CottonEye Joe” Zumba w wykonaniu dzieci z Klubu Pinokio pod kierunkiem Pani Pauliny Hebel
16.43 – 16.45
Występ baletowy dzieci z Klubu Pinokio w piosence Magiczne Marionetki - 16.45 – 17.00
Pokaz zapaśniczy UKS ZDROWY TARGÓWEK - 17.00 – 17.10
OFICJALNE POWITANIE GOŚCI - 17.10 – 17.20
Występy taneczne dzieci z Klubu Nasz Klub pod kierownictwem Pani Joanny Pitak - 17.20- 17.30
Zespół gitarowy – wokalny Radosne Smyki Muzyki pod kierunkiem Pani Małgorzaty Wojciuk z Klubu Kołatkaw występie pt.: Już mi niosą świadectwo - Około 17.30 – PRZEWIDZIANE SKOKI SPADOCHRONIARZY
- 17.30 – 17.33
Tato już lato piosenka zespołu Fasolki w wykonaniu dzieci z Klubu Pinokio - 17.33 – 17.36
A ja wolę moją mamę piosenkę Majki Jeżowskiej wykonają dzieci z Klubu Pinokio - 17.36 – 17.40
Występ taneczny ALEXIA DANCE STUDIO do piosenki Ain’tyour mama Jennifer Lopez - 17.40 – 17.45
Występ Oli Wujkowskiej z Alexia Dance Studio w utworze Happier śpiewa Ed Sheeran - 17.45 – 17.50
Ponownie grupa taneczna Alexia Dance Studio w utworze Dream wyk. NUAGES - 17.50–18.00
Pokaz sekcji karate w wykonaniu dzieci z Klubu Nasz Klub pod kierunkiem SENSEI Marzeny Waledy - 18.00 – 18.05
Pokaz taneczny pt: Królowe mórz w wykonaniu formacji tanecznej Alexia Dance Studio - 18.05 – 18.10
Występ Oli Wiszniewskiej w piosence Doll - 18.10 – 18.15
Pokaz taneczny dzieci z Alexia Dance Studio w utworze Maestro HANSaZIMMERa - 18.15 – 18.20
Kolejny pokaz taneczny w wykonaniu grupy Alexia Dance Studio pt: Party BENNASI BROS I BASEMENT JAXX - 18.20 – 18.25
Występ dzieci ze Szkoły Tańca Alexia Dance Studio - 18.30 – 19.00
Występ zespołu WAWA BEN
Do zobaczenia na stadionie GKP TARGÓWEK.