0

Ile kosztują usługi hydraulików w Warszawie?

Hydraulik z Warszawy ile kosztują jego usługi. Fot. Mat prasowy
Hydraulik z Warszawy – ile kosztują jego usługi.
fot. Mat prasowy

Sprawdźmy, jak znaleźć najlepszego fachowca w Warszawie i okolicach, a także, ile kosztują jego usługi.

Cieknie kran?
W domu nie ma wody?
Instalacja wodno-kanalizacyjna szwankuje?
W takim układzie potrzebujemy pomocy hydraulika!

Prędzej czy później chyba każdy z nas musi skorzystać z pomocy hydraulika. Jest to fachowiec, który wykonuje prace związane z montażem instalacji wodnej oraz gazowej. Stosuje technologie miedziane, w związku z czym przeprowadza operacje lutowania rur. Oprócz montowania nowych instalacji, zajmuje się też remontem i wymianą już istniejących. Jego usługa będzie nam potrzebna zawsze, ilekroć mamy problem z wodą.

Usługi hydrauliczne – jaki jest ich zakres?

Usługi hydrauliczne w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych to wszystkie zadania, które pozostają niezbędne do wykonania w nowo budowanych obiektach bądź budynkach modernizowanych. Obejmują nie tylko podstawowe czynności, bez których dany obiekt budowlany nie byłyby zdatny do użytkowania, lecz także czynności serwisowania i napraw. Praca w zawodzie hydraulika wymaga fachowej wiedzy i doświadczenia. Dobry specjalista z tej dziedziny pomoże nam w takich obszarach, jak:

  1. Kompleksowe wykonawstwo instalacji wodno-kanalizacyjnej.
  2. Sprawdzanie stanu technicznego instalacji, dokonywanie przeglądów technicznych i wykonywanie prób szczelności, a w razie potrzeby remontu lub konserwacji instalacji w niezbędnym zakresie. Do najpopularniejszych czynności z tego obszaru zalicza się mechaniczne i ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji.
  3. Przygotowanie instalacji centralnego ogrzewania.
  4. Biały montaż instalacji sanitarnej (montaż armatury łazienkowej): sedesu, bidetu, umywalki lub zlewozmywaka, wanny, baterii łazienkowej bądź kuchennej, brodzika razem z kabiną i baterią oraz panelu prysznicowego.
  5. Drobne prace serwisowe i naprawcze, czyli usuwanie usterek urządzeń hydraulicznych.

Jak widać, zakres usług tego fachowca jest bardzo szeroki, a jego pomocy potrzebować możemy w wielu przypadkach. Ile trzeba za nią zapłacić?

Warszawa – jakie są ceny usług hydraulicznych?

Każdy hydraulik ma swój cennik, a kwota, jaką przyjdzie nam zapłacić, zależy również od stopnia skomplikowania zadania, użytych narzędzi i materiałów, itd. Poszczególni fachowy stosują też różne metody obliczania swojego wynagrodzenia za pracę. W wypadku, gdy specjalista ma płacone za czas pracy, w Warszawie i okolicach przyjdzie nam zapłacić około 139 zł za godzinę. Inni hydraulicy wyceniają konkretne usługi. Przykładowo, przesunięcie baterii łazienkowej z wykuciem kosztuje od około 350 zł, w zależności od konkretnego wykonawcy; bez wykucia usługa ta jest o około 100 zł tańsza. Na montaż grzejnika trzeba mieć przygotowane od około 280 zł w górę. Natomiast wykucie, wykonanie pionów kanalizacyjnych i wodnych wycenione jest na około 400 zł za punkt.

Gdzie znaleźć najlepszych hydraulików?

Oczywiście chcemy, aby usługi hydrauliczne świadczył solidny fachowiec, gdyż od jakości ich wykonania zależy komfort i bezpieczeństwo użytkowania budynku. Na szczęście, znalezienie dobrego hydraulika jest bardzo proste i zajmuje niewiele czasu. Jeśli mieszkamy w stolicy lub okolicach, wystarczy wejść na stronę: Hydraulicy w Warszawie na Oferteo.pl i przejrzeć zamieszczone tam oferty. Wszystkie są sprawdzone i zweryfikowane, możemy też poznać opinie klientów i oceny poszczególnych firm. Po wybraniu wykonawcy, sprawnie skontaktujemy się z nim za pośrednictwem maila, czatu lub telefonu. Możemy też zamieścić własne ogłoszenie i czekać, aż fachowcy sami się do nas zgłoszą.

Artykuł sponsorowany

Hydraulik z Warszawy ile kosztują jego usługi. Fot. Mat prasowy
Hydraulik z Warszawy – ile kosztują jego usługi.
fot. Mat prasowy
30 listopada 2023 10:48
[fbcomments]