0

Nowe słuchawki Jabra Elite 7 Pro i Active – gdzie je kupić online?

Słuchawki Jabra Elite 7 pro
Słuchawki Jabra Elite 7 pro
fot. mat. prasowy

Słuchawki Jabra Elite 7 Pro oraz Jabra Elite 7 Active z najnowszego rzutu, wprost spod szyldu Jabra Elite True Wireless, są dostępne w sprzedaży na terenie Polski od 21 X bieżącego roku.

Modele te znacząco wzbogacają rodzinę całej serii Elite, dołączając do wprowadzonych we wrześniu słuchawek Elite 2, jak i Elite 3.

Najnowsze modele posiadają szereg specjalnych możliwości jak tryb mono, aktywna redukcja szumów oraz regulowany korektor dźwięku. Warto zauważyć również, iż producent tym razem pomyślał o grupie klientów nie mogącej sobie pozwolić na duże wydatki, jednocześnie dbając o tych, którzy są najbardziej wymagający. Tym drugim poleca się gorąco słuchawki 7 Pro oraz 7 Active wyposażone w nowoczesne rozwiązania ShakeGrip, czy MultiSenor.

Słuchawki Jabra Elite 7 Pro

Jabra Elite 7 Pro są najmniejszymi słuchawkami w ofercie producenta.
Fakty mówią nawet jasno, iż są one o 16% mniejsze od Jabra Elite 75t, gdzie szybkość ich ładowania bezprzewodowego jest aż dwukrotnie szybsza. Dodatkowo wpierają większość technologii, których oczekuje się od słuchawek TWS. Sprawia to, iż można je śmiało połączyć z dwoma urządzeniami, gdzie certyfikat IP57 zapewnia wysoką odporność na mało korzystne warunki, które mogą wystąpić w czasie eksploatacji. W Elite 7 Pro zastosowano technologię Multisensor Voice, co jest połączeniem sensora przewodnictwa kostnego, algorytmów Jabra oraz układu czterech mikrofonów. Wszystko to ma na celu zapewnienie najbardziej czystego dźwięku w dowolnym scenariuszu użytkownika, w którym to rozmowa jest najważniejsza i nie ważne, czy rozgrywa się ona na wietrze, czy w głośnym i zatłoczonym pomieszczeniu.

Rzecz jasna nie tylko rozmowy są najmocniejszą stroną słuchawek Jabra Elite 7 Pro. Słuchawki te są również wyposażone w aktywną redukcję szumów ANC i głównie wspierają ją dodatkowe dwa mikrofony, które posiadają opcje konfiguracji zależnie od oczekiwań danego użytkownika. Akumulatory tych słuchawek są w stanie zapewnić im pracę nawet przez 9 godzin z jednocześnie włączoną redukcją szumów. A dołączona do zestawu ładowarka zwiększa czas pracy do 35 godzin.

Słuchawki Jabra Elite 7 Active

W zasadzie Jabra Elite 7 Active to ulepszona wersja modelu Elite 75t Active. Zastosowano przy nich nową technologię Jabra ShakeGrip, której zadaniem jest najlepsze dopasowanie słuchawek do uszu  w chwili bycia w ruchu czy pocenia się. One również mają regulowane ANC, cztery mikrofony, gdzie znajdziemy dodatkowe dwa personalizowane i jednocześnie regulowane pod ANC, oraz tryb HearThrough. Cała reszta specyfikacji, czyli wodoszczelność, praca na jednej słuchawce, wysoki czas pracy na baterii nie różnią się zbytnio od modelu Jabra Elite 7 Pro.

Warto zwrócić uwagę na to, iż nowe słuchawki z serii Elite 7 otrzymały specjalnie przeprojektowane przetworniki, których wielkość wynosi aż sześć milimetrów, co podnosi wartość ich udźwiękowienia.

Jabra Elite 7 Pro oraz Jabra Elite 7 Active – gdzie kupić i czy warte są swojej ceny?

Jabra Elite 7 Pro oraz Jabra Elite 7 Active nie tylko można kupić online w korzystnej cenie przedpremierowo na Ceneo.pl, ale również w innych sklepach online z elektroniką bez wychodzenia z domu. Jako jedna z nielicznych firm, które wprowadziły na rynek technologię słuchawek bezprzewodowych, marka Jabra dzięki swoim wysokim doświadczeniom obejmującym sześć generacji produktów cieszy się nieustającą popularnością oraz pozytywnymi opiniami. Aktualnie wykorzystuje swoją bogatą wiedzę, aby od nowa zdefiniować prawdziwą technologię dotyczącą bezprzerwowego odsłuchiwania muzyki oraz jak najlepszego dopasowania do potrzeb konsumentów.

Wszystkie te wyżej wymienione produkty są dostępne w wybranych sieciach handlowych, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi:

  • Elite 7 Pro: 799 PLN,
  • Elite 7 Active: 699 PLN,

chociaż w zależności od sklepów może się znacząco różnić.

Jabra Elite 7 Pro oraz ich sportowa wersja Active, od października są dostępne w oficjalnej polskiej sprzedaży. Wielu krytyków już dawno nie widziało tak mocnego startu, czyli połączenia rozsądnej ceny, ANC, postępu w stosunku do poprzedniej serii oraz niesamowitej apki, jak i najwyższej jakości rozmów dzięki technologii MultiSensor Voice.

Artykuł sponsorowany

27 października 2021 10:57
[fbcomments]