0

Wirtualna Gala dla Dzieci ”Gwiazdka z Fantazją”

Wirtualna Gala Gwiazdka z Fantazją
Wirtualna Gala – Gwiazdka z Fantazją
fot. FDF

Zbliża się 2. edycja wyjątkowej Wirtualnej Gali ”Gwiazdka z Fantazją” dla 500 dzieci z niepełnosprawnościami.

W niedzielę 19 grudnia 2021 roku odbędzie się druga edycja wyjątkowej Wirtualnej Gali „Gwiazdka z Fantazją” dla 500 dzieci, zmagających się z wadami wrodzonymi, chorobami zagrażającymi życiu i niepełnosprawnością z całej Polski.

Od 2004 roku, Fundacja Dziecięca Fantazja, spełniła ponad 7500 marzeń chorych dzieci. Od wielu lat, każdy rok kończy się uwielbianym przez podopiecznych Fantazji wydarzeniem „Mikołajki z Fantazją”. Kameralne spotkanie ze św. Mikołajem w jego magicznej grocie odbyło się w ubiegłą niedzielę w Sali balowej hotelu Marriott Courtyard. Niestety, ze względu na panującą pandemię, w wydarzeniu mogło wziąć udział jedynie kilkudziesięciu podopiecznych Fantazji z Warszawy i okolic.

Kamila Rybicka, prezes Fundacji Dziecięca Fantazja:

W czasie pandemii chore dzieci, potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Izolacja, trudności w dostępie do lekarzy i rehabilitantów sprawiają, że pogarsza się ich stan fizyczny i psychiczny. Dlatego niezwykle ważne jest doświadczenie miłości i magii, które mogą przynieść tylko Święta Bożego Narodzenia.

W nadchodzące Święta nie możemy spotkać się ze wszystkimi dziećmi osobiście, dlatego podobnie jak w ubiegłym roku, postanowiliśmy zorganizować dla dzieci galę wirtualną.

Bożonarodzeniowa gala „Gwiazdka z Fantazją”, będzie wirtualną ekstrawagancją. Wydarzenie odbędzie się punktualnie o godzinie 18.00 w niedzielę, 19 grudnia 2021 roku i potrwa 40 minut.

Wirtualną galę, podobnie jak w roku ubiegłym, prezentować będzie gwiazda telewizji Kasia Cichopek. Podczas magicznego przedstawienia wystąpią muzycy, artyści dziecięcego teatru, mimowie, magicy oraz oczywiście Św. Mikołaj!

Kamila Rybicka:

500 honorowych gości, podopiecznych fundacji wraz z rodzinami i opiekunami połączy się w tym samym czasie, żeby oglądać nasze magiczne świąteczne wydarzenie, w bezpiecznej, domowej oazie.

Fantazja udostępni wydarzenie do oglądania dla wszystkich w Polsce, aby podnieść na duchu także inne dzieci, które tego potrzebują. Kto wie, być może „Gwiazdka z Fantazją”, będzie największą wirtualną, bożonarodzeniową Galą dla chorych dzieci na świecie!

Tradycyjnie już, uczestnicy wydarzenia, podopieczni Fantazji otrzymają świąteczne paczki po brzegi wypełnione wymarzonymi prezentami. Podarunki zostaną dostarczone do dzieci jeszcze przed Świętami. Dla wielu z nich będą to jedyne prezenty, jakie znajdą pod choinką.

Transmisja wydarzenia odbędzie się stronie: http://gwiazdkazfantazja.pl/. Zapraszamy wszystkie dzieci i opiekunów.

 

17 grudnia 2021 10:03
[fbcomments]