0

Radni Sejmiku Mazowieckiego

Wybory samorządowe 2018 na Mazowszu

Na 51 radnych Mazowsza do Sejmiku Mazowieckiego dostało się 17 kandydatów  z Warszawy.

Mandaty radnych

w Radzie Mazowsza zdobyły 4 komitety wyborcze.
Są to:

  • 24 mandaty
    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • 18 mandatów
    Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
  • 8 mandatów
    Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 1 mandat
    Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy

Radni Mazowsza

Mandaty zdobyli w kolejności alfabetycznej:

  1. AUGUSTYNIAK Mirosław Jan (Sypniewo)
  2. BALA Joanna (Niegów)
  3. BIAŁECKA Ewa (Odrzywół)
  4. BITTEL Andrzej (Warszawa)
  5. BORNOWSKA Katarzyna Anna (Warszawa)
  6. CICHOCKA Helena (Warszawa)
  7. CZAPLIŃSKI Artur Tomasz (Płońsk)
  8. FIGURSKA Dominika Małgorzata (Konstancin-Jeziorna)
  9. FOGIEL Radosław Aleksander (Radom)
  10. GOŁĘBIOWSKI Łukasz (Brzozów Stary)
  11. GÓRAS Michał Tadeusz (Mińsk Mazowiecki)
  12. GÓRSKA Agnieszka Beata (Szydłowiec)
  13. GÓRSKI Maciej (Górki-Grubaki)
  14. GRABOWSKI Marcin (Ostrołęka)
  15. GRODZKI Michał (Warszawa)
  16. KANDYBA Piotr (Żabieniec)
  17. KIERZKOWSKA Urszula Anna (Warszawa)
  18. KOŁODZIEJSKI Witold Czesław (Warszawa)
  19. KOWALSKI Jakub Piotr (Radom)
  20. KUCHARSKI Tomasz Antoni (Warszawa)
  21. KUDELSKI Wojciech Józef (Siedlce)
  22. LANC Elżbieta (Sadowne)
  23. LASEK Maciej Grzegorz (Stefanowo)
  24. LUBIAK Katarzyna (Wołomin)
  25. MILEWSKI Mirosław Marian (Płock)
  26. OBERMEYER Paweł Jerzy (Płońsk)
  27. OLSZEWSKI Damian Dariusz (Karczew)
  28. ORLIŃSKI Mirosław Adam (Sochaczew)
  29. ORZEŁOWSKA Janina Ewa (Siedlce)
  30. PAPROCKA-ŚLUSARSKA Wioletta (Warszawa)
  31. PODSĘDEK Marcin (Sochaczew)
  32. PRÓSZYŃSKI Michał Feliks (Warszawa)
  33. PRZYBYTNIAK Leszek Janusz (Uleniec)
  34. RABOSZUK Wiesław Mariusz (Warszawa)
  35. RAJKOWSKI Rafał Piotr (Zakrzew)
  36. RAKOWSKI Ludwik Jerzy (Warszawa)
  37. ROMANOWSKI Rafał (Maków Mazowiecki)
  38. RYTEL Konrad Szymon (Turów)
  39. SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr (Warszawa)
  40. STRUZIK Adam Krzysztof (Płock)
  41. STRZAŁKOWSKI Krzysztof Grzegorz (Warszawa)
  42. ŚMIETANKA Tomasz Józef (Mozolice Małe)
  43. TRACZYK Stefan (Celestynów)
  44. WIŚNIAKOWSKI Bartosz (Warszawa)
  45. WOJNAROWSKI Konrad (Nosarzewo Borowe)
  46. ZABŁOCKI Wojciech Jakub (Warszawa)
  47. ZAKRZEWSKA Jadwiga Teresa (Leoncin)
  48. ZDZIKOT Tomasz Władysław (Warszawa)
  49. ZIĄTEK Izabela (Warszawa)
  50. ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga (Józefów)
  51. ŻOCHOWSKI Krzysztof Jan (Sławiny)

 

24 października 2018 16:27

Komentarze