0

Nowy pickup Mitsubishi

Nowe Mitsubishi L200 - test pustynny
Nowe Mitsubishi L200 – test pustynny
fot. mat. prasowy

W listopadzie japońska firma z trzema diamentami spróbuje zaskoczyć nową linia pojazdów pickup.

Czy marka Mitsubishi przypuści szturm na polski rynek? Czy zawojuje ogrodników, farmerów, wędkarzy, podróżników? Na te pytania odpowiedzi jeszcze nie znamy.

Firma Mitsubishi Motors pickupy produkuje już z 40 lat. Po Warszawie nie kręci się ich zbyt wiele. Czasem można spotkać je nad Zalewem Zegrzyńskim lub na drodze w okolicach Warki i Grójca.

A jednak Japończycy wyprodukowali już ponad 4,7 milionów sztuk modelu L200 znanego na niektórych rynkach pod nazwą Triton (największy księżyc Neptuna). Jednak są kraje gdzie takie samochody cieszą się dużą popularnością.

Być może nadarzy się okazja by sprawdzić jak ten samochód będzie się sprawował w ruchu miejskim, na budowie czy wyprawie na ryby. Może okazać się ciekawym pojazdem dla WOPRu, leśników lub brygady łatającej awarie na autostradzie?

Mitsubishi zapowiada premierę nowego pojazdu na 9 listopada.
Nowy model ma być bardziej wydajny, funkcjonalny, trwalszy, bezpieczniejszy i doskonalszy od swych poprzedników. Co prawda nie słyszeliśmy o testach w polskich warunkach, jednak producent zapewnia, że wymagające testy wytrzymałości w realnych warunkach potwierdzają powyższe założenia. Jest nadzieja, że będzie odpowiadać polskim użytkownikom.

Oczywiście przed premierą nikt nie udostępnia szczegółów, a już na pewno zdjęć. Dlatego fotografia pędzącego w kurzu pickupa musi nam na razie wystarczyć.

Ale spójrzmy na starszych braci.

Starsi bracia

w rodzinie pickupów Mitsubishi

 

16 października 2018 09:36

Komentarze