Na 51 radnych Mazowsza do Sejmiku Mazowieckiego dostało się 17 kandydatów z Warszawy.
Mandaty radnych
w Radzie Mazowsza zdobyły 4 komitety wyborcze.
Są to:
- 24 mandaty
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 18 mandatów
Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 8 mandatów
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - 1 mandat
Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy
Radni Mazowsza
Mandaty zdobyli w kolejności alfabetycznej:
- AUGUSTYNIAK Mirosław Jan (Sypniewo)
- BALA Joanna (Niegów)
- BIAŁECKA Ewa (Odrzywół)
- BITTEL Andrzej (Warszawa)
- BORNOWSKA Katarzyna Anna (Warszawa)
- CICHOCKA Helena (Warszawa)
- CZAPLIŃSKI Artur Tomasz (Płońsk)
- FIGURSKA Dominika Małgorzata (Konstancin-Jeziorna)
- FOGIEL Radosław Aleksander (Radom)
- GOŁĘBIOWSKI Łukasz (Brzozów Stary)
- GÓRAS Michał Tadeusz (Mińsk Mazowiecki)
- GÓRSKA Agnieszka Beata (Szydłowiec)
- GÓRSKI Maciej (Górki-Grubaki)
- GRABOWSKI Marcin (Ostrołęka)
- GRODZKI Michał (Warszawa)
- KANDYBA Piotr (Żabieniec)
- KIERZKOWSKA Urszula Anna (Warszawa)
- KOŁODZIEJSKI Witold Czesław (Warszawa)
- KOWALSKI Jakub Piotr (Radom)
- KUCHARSKI Tomasz Antoni (Warszawa)
- KUDELSKI Wojciech Józef (Siedlce)
- LANC Elżbieta (Sadowne)
- LASEK Maciej Grzegorz (Stefanowo)
- LUBIAK Katarzyna (Wołomin)
- MILEWSKI Mirosław Marian (Płock)
- OBERMEYER Paweł Jerzy (Płońsk)
- OLSZEWSKI Damian Dariusz (Karczew)
- ORLIŃSKI Mirosław Adam (Sochaczew)
- ORZEŁOWSKA Janina Ewa (Siedlce)
- PAPROCKA-ŚLUSARSKA Wioletta (Warszawa)
- PODSĘDEK Marcin (Sochaczew)
- PRÓSZYŃSKI Michał Feliks (Warszawa)
- PRZYBYTNIAK Leszek Janusz (Uleniec)
- RABOSZUK Wiesław Mariusz (Warszawa)
- RAJKOWSKI Rafał Piotr (Zakrzew)
- RAKOWSKI Ludwik Jerzy (Warszawa)
- ROMANOWSKI Rafał (Maków Mazowiecki)
- RYTEL Konrad Szymon (Turów)
- SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr (Warszawa)
- STRUZIK Adam Krzysztof (Płock)
- STRZAŁKOWSKI Krzysztof Grzegorz (Warszawa)
- ŚMIETANKA Tomasz Józef (Mozolice Małe)
- TRACZYK Stefan (Celestynów)
- WIŚNIAKOWSKI Bartosz (Warszawa)
- WOJNAROWSKI Konrad (Nosarzewo Borowe)
- ZABŁOCKI Wojciech Jakub (Warszawa)
- ZAKRZEWSKA Jadwiga Teresa (Leoncin)
- ZDZIKOT Tomasz Władysław (Warszawa)
- ZIĄTEK Izabela (Warszawa)
- ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga (Józefów)
- ŻOCHOWSKI Krzysztof Jan (Sławiny)