0

Słupsk świętuje wywalczony ciężką pracą awans.

Energa Gryf Słupsk
Awans Energa Gryf Słupsk do 3 ligi
fot. Robert Skumiał

Energa Gryf Słupsk osiągnęła ogromny sukces, wracając do 3. ligi po dziewięciu latach przerwy. Pod wodzą trenera Krzysztofa Müllera, zespół zaprezentował wyjątkową formę, co pozwoliło im na triumfalny powrót do wyższej klasy rozgrywek.

Energa Gryf Słupsk

W minionym sezonie piłkarze Gryfa Słupsk pokazali swoją dominację na boisku, wygrywając aż 27 spotkań, remisując jedno i przegrywając zaledwie cztery razy. Szczególnie imponujące były ich występy na własnym stadionie, gdzie pozostali niepokonani. Zespół zanotował tam 16 zwycięstw, a jedyny remis świadczy o ich niesamowitej determinacji i sile na własnym terenie.

Pod okiem trenera Krzysztofa Müllera, zawodnicy Gryfa nie tylko wypracowali świetne wyniki, ale również zyskali uznanie kibiców i ekspertów piłkarskich. Ich nieustępliwość, zaangażowanie oraz doskonała strategia gry zaowocowały zasłużonym awansem do 3. ligi.

Energa Gryf Słupsk

Powrót do wyższej ligi to nie tylko sukces sportowy, ale także dowód na to, że ciężka praca i determinacja przynoszą wymierne efekty. Energa Gryf Słupsk pokazuje, że z odpowiednim wsparciem i zaangażowaniem można osiągnąć każde cele.

Gratulujemy całemu zespołowi oraz sztabowi szkoleniowemu i życzymy dalszych sukcesów w nadchodzącym sezonie 3. ligi.

Energa Gryf Słupsk to drużyna, która udowadnia, że marzenia można realizować, a ciężka praca zawsze zostaje wynagrodzona.

Energa Gryf Słupsk

24 czerwca 2024 18:13
[fbcomments]