0

”Uncja Złota” – regularne zakupy złota inwestycyjnego

Złoto z Mennicy Polskiej. Foto Mennica Polska
Złoto – z Mennicy Polskiej
fot. Mennica Polska

Program „Uncja Złota” może być rozwiązaniem idealnym dla Ciebie, gdy kupujesz kruszec regularnie.

Kupujesz złoto inwestycyjne regularnie?
Zatem rozwiązaniem idealnym dla Ciebie może być przystąpienie do programu „Uncja Złota”.

To nowa propozycja Mennicy Polskiej, marki, która od ponad 255 lat pozostaje liderem w produkcji monet i numizmatów na polskim rynku menniczym. Program „Uncja Złota” jest kierowany do inwestorów, którzy nie tylko regularnie zamawiają złoto inwestycyjne wysokiej jakości, ale też szukają najkorzystniejszego kanału jego pozyskania.

Na czym polega program „Uncja Złota”?

Program „Uncja Złota” zakłada regularną dostawę jednej uncji złota lub jej wielokrotności w korzystniejszej cenie niż tej zarezerwowanej dla standardowego zakupu złota inwestycyjnego. Członkowie programu określają częstotliwość, z jaką chcą otrzymywać systematyczne dostawy sztabek złota – raz na miesiąc albo raz na kwartał, w formie ekskluzywnego abonamentu. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie programu „Uncja Złota” Mennicy Polskiej: https://www.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne/zlota-uncja.

Złoto Mennicy Polskiej jest produktem inwestycyjnym najwyższej jakości oraz próby – Au 999,9. Oferowane uncje złota są zabezpieczone oryginalną CertiCard®, opakowaniem służącym do zabezpieczenia sztabki złota i stanowiącym jednocześnie certyfikat, który potwierdza jej autentyczność.

„Uncja Złota” – korzyści

Przystąpienie do programu „Uncja Złota” to nie tylko gwarancja regularnego pozyskiwania złota inwestycyjnego najwyższej jakości. To również możliwość jego nabycia w preferencyjnej cenie. Standardowo koszt jednej uncji złota jest ustalany na podstawie średniego kursu USD do PLN, który ogłasza Narodowy Bank Polski. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na jej cenę jest aktualny przedpołudniowy fixing złota, czyli proces jej ustalania przez członków London Gold Market Fixing.

Złoto Mennicy Polskiej dostarczane systematycznie w ramach programu „Uncja Złota” podlega zmniejszeniu narzutu do ceny kruszcu zgodnie z liczbą sztuk uncji złota zamówionych w ciągu roku. Dzięki temu inwestorzy, którzy są nastawieni na inwestycję długofalową, zyskują korzystniejszą ofertę zakupu złota inwestycyjnego. Co więcej, mają też pewność, że nabyty kruszec pochodzi od zaufanego dostawcy. Mennica Polska funkcjonuje na rynku menniczym od ponad 255 lat i pozostaje jedynym producentem złota inwestycyjnego w Polsce.

Jak zamówić złoto inwestycyjne
w ramach programu „Uncja Złota”?

Przystąpienie do programu „Uncja Złota” jest bardzo proste. W pierwszym kroku należy przesłać wiadomość o chęci dołączenia na adres e-mail zloto@mennica.com.pl. Następnie eksperci Mennicy Polskiej kontaktują się z zainteresowanymi celem przedstawienia najważniejszych informacji na temat członkostwa czy realizacji zamówień, a także przesyłają wzór umowy.

Jeśli osoba chcąca przystąpić do programu „Uncja Złota” potwierdzi dalsze zainteresowanie członkostwem, to zostaje poproszona o podanie danych niezbędnych do przygotowania indywidualnej umowy docelowej. Inwestor wskazuje między innymi, jaka liczba uncji złota inwestycyjnego oraz częstotliwość ich dostarczania go interesuje. Następnie inwestor otrzymuje umowę mailowo, drukuje w dwóch egzemplarzach, podpisuje – i przesyła dokumenty z powrotem do Mennicy Polskiej. Pod koniec dostaje jeden z egzemplarzy podpisany przez przedstawicieli Mennicy Polskiej.

W ramach członkostwa inwestor będzie otrzymywał zamówioną liczbę uncji złota do trzeciego dnia roboczego każdego miesiąca – albo nowego kwartału.

Artykuł sponsorowany

23 sierpnia 2023 12:43
[fbcomments]