0

Wynajmij biuro na najwyższym poziomie

Gabinet biurowy - Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
Gabinet biurowy – Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
fot. Akademia Fotografii

PKiN ma 3222 pomieszczenia użytkowe o powierzchni 66 000 m², a wśród nich powierzchnie biurowe do wynajęcia.

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie to nie tylko jeden z „7 cudów Warszawy”, najwyższy zabytek w Polsce i ikona Stolicy. Warto wiedzieć, że na ponad trzydziestu piętrach znajdują się tu 3222 pomieszczenia użytkowe o łącznej powierzchni 66 000 m², a wśród nich powierzchnie biurowe do wynajęcia.

Wyjątkowy budynek

Szukając siedziby dla swojej firmy dobrze pamiętać, że Zarząd Pałacu Kultury i Nauki na 25 kondygnacjach Pałacu oferuje ponad 500 pokoi biurowych o łącznej powierzchni 14.000 m².

Na każdym piętrze w części biurowej znajduje się od 18 do 21 biur o zróżnicowanym metrażu od 16 m² do ponad 50 m² i wysokości od 3,60 m do 3,80 m. Pokoje w PKiN są samodzielne lub połączone w amfiladzie o układzie sekretarsko-dyrektorskim.

Biuro w Pałacu to nie tylko prestiż, doskonały dojazd i znakomita lokalizacja. Oferowane pomieszczenia są dyskretne i pełne eleganckich, oryginalnych detali, które podkreślają profesjonalny i luksusowy charakter siedziby firmy. Są dostosowane do potrzeb użytkowników, wyposażone w duże, widne okna, zapewniające odpowiednią ilość światła dziennego.

Wygoda i atrakcje

Biura w PKiN są dostępne dla swoich najemców 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Wygodę zapewniają też dostępne w Pałacu usługi, w tym oddział poczty, restauracja, bufet i dwie kawiarnie oraz mniejsze punkty usługowe w pasażu handlowym. Pałac dysponuje całodobowym, dozorowanym parkingiem na ponad 1300 samochodów i autobusów.

Chyba żaden biurowiec nie może pochwalić się aż czterema teatrami (Dramatyczny, Studio, Lalka, 6.piętro), multipleksem kinowym (Kinoteka) oraz muzeami (Muzeum Domków dla Lalek, Narodowe Muzeum Techniki, Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN oraz wystawa pamiątek Pałacu) i taką mnogością różnorodnych atrakcji, jakie mieszczą się w Pałacu.

Kompleksowe usługi

Ale oprócz historii i niepowtarzalnego charakteru, najemcy Pałacu korzystają też z oferty kompleksowych usług, niezbędnych do prowadzenia nowoczesnej firmy.

W PKiN dostępny jest szerokopasmowy dostęp do internetu i baza kongresowa ze specjalną ofertą dla najemców biur. Do dyspozycji są zarówno sale na kameralne spotkania i lunche biznesowe, jak i powierzchnie wystawowe oraz konferencyjne, pokoje szkoleniowe, a także Taras Widokowy z salą koktajlową na XXX piętrze.

Pałac oferuje pełny dostęp do usług audiowizualnych, aparaturę do tłumaczenia symultanicznego, catering, sprzęt konferencyjny, zabudowę targową i wystawienniczą, możliwość wynajęcia wewnętrznych palarni, a nawet usługi spedycji oraz sprzątania i wywozu śmieci.

Obecnie w Pałacu swoje siedziby ma  ponad 100 firm.
Wśród nich są instytucje finansowe, naukowe, kulturalne i oświatowe, przedstawicielstwa zagranicznych koncernów i organy administracji samorządowej, które na co dzień i od lat doceniają niepowtarzalny wystrój i charakter pałacowych wnętrz przy jednoczesnym standardzie usług świadczonych w biurowcach klasy „A”.

Wszystkie te cechy zapewniają połączenie, jakiego nie da się znaleźć w żadnym innym wieżowcu w Polsce i czynią z Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie idealne miejsce na siedzibę dla firmy.

Zobacz też:

  • Warszawskie Centrum Kongresowe Pałacu Kultury i Nauki [LINK]

1 grudnia 2017 06:00

Komentarze