0

NLDL – ruszyły zapisy do warszawskiej ligi crossfitowej

Zawody No Limit Duel League
Zawody No Limit Duel League
fot. Mat. prasowy

Z początkiem sierpnia wystartowały zapisy do Activplast No Limit Duel League, czyli warszawskiej ligi crossfitowej.

Pierwsza kolejka drugiej edycji Activplast No Limit Duel League odbędzie się w dniach 10-11 września. Kolejne zawody zaplanowane są na 19-20 listopada, a wielki finał ligi odbędzie się 21-22 stycznia 2017 r.

Activplast No Limit Duel League skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić się w zawodach opartych na treningu funkcjonalnym. Obecnie to jedyna liga crossfitowa odbywająca się w Warszawie i jedyne takie wydarzenie skupiające środowisko crossfitowe z całego Mazowsza i nie tylko. W zawodach startują zarówno doświadczeni crossfiterzy jaki i osoby stawiające pierwsze kroki z tym sportem.

Wszystkie kolejki odbywają się w Warszawie, w klubie przy ulicy Gierdziejewskiego 5. Organizatorzy przewidują rywalizację około 150 osób w dwóch kategoriach – kobiety „Fajterki” i mężczyźni „Fajterzy”.

Dodatkowo prowadzona jest klasyfikacja drużynowa, która skupia aktualnie 23 kluby z całej Polski. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwają profesjonalni sędziowie powołani w ramach No Limit Judge Institute.

Głównym partnerem wydarzenia jest Polfa Tarchomin – dystrybutor Activplast.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na www.nldl.pl oraz na profilu Facebook https://www.facebook.com/NLDuelLeague/.

Zobacz wywiad z Organizatorem: [LINK]

Zawody:

12 sierpnia 2016 13:06

Komentarze