0

Lipali zaprasza do Stodoły

Lipali - plakat
Lipali – plakat
fot. Materiał zespołu

4 października 2018 roku w Klubie Stodoła wystąpi formacja Lipali. Roman Soroczyński zaprasza w imieniu zespołu.

Wydarzenie odbędzie się w ramach wyjątkowej trasy koncertowej, zorganizowanej z okazji 15-lecia aktywności scenicznej zespołu Lipali. Formacja pod przewodnictwem Tomasza „Lipy” Lipnickiego wystąpi na Open Stage.

Muzycy zespołu postanowili samodzielnie zaprosić wszystkich fanów na zbliżającego się koncertu:

Jubileuszowa trasa będzie ukłonem w stronę fanów – to właśnie oni mają wpływ zarówno na lokalizację koncertów, jak i na listę utworów zagranych na każdym z nich. W okresie wakacyjnym muzycy odświeżają pokaźną listę utworów, z których wiele nie grali od lat, a dyskusja na temat koncertowych setlist będzie odbywała się na facebookowym profilu.

Muzycy zaprezentują na trasie także próbkę nowości z kolejnej, szóstej już płyty, której wydanie planowane jest na przyszły rok. Zarówno jesienna trasa, jak i nadchodzące wydawnictwo, będą także okazją do poznania możliwości nowego basisty – Łukasza „Gajowego” Gajowniczka, który pojawił się w zespole z końcem ubiegłego roku.

Lipali - muzycy zespołu
Lipali – muzycy zespołu
fot. Materiał zespołu

Osobiście jestem pełen podziwu wobec aktywności lidera formacji, Tomasza „Lipy” Lipnickiego. Kilka dni temu występował, podczas Męskiego Grania 2018 w Warszawie, w roli lidera innego zespołu. Skoro jednak twierdzi, że uczestnictwo w koncertach poprawia nastrój, to sądzę, iż dotyczy to zarówno widzów, jak i muzyków.

Lipali zachęca
Lipali – zachęca
fot. Materiał zespołu

Bilety na miejsca stojące są już dostępne w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz za pośrednictwem stron: stodola.pl i ticketclub.pl. Ich ceny kształtują się następująco: przedsprzedaż – 42 PLN, w dniu koncertu – 49 PLN.

23 sierpnia 2018 07:18

Komentarze