0

Da się zjeść gdzie Kucharek Sześć

Kucharek Sześć - restauracja na ul. Dereniowej (Ursynów)
Kucharek Sześć – restauracja na ul. Dereniowej (Ursynów)
fot. mat. prasowy

Ursynowska restauracja ”Kucharek Sześć” przy ulicy Dereniowej wyróżniona w dwóch kategoriach konkursu Pyszne.pl Awards.

Serwis do zamawiania jedzenia online ogłosił tegorocznych zwycięzców Pyszne.pl Awards.

W siódmej edycji konkursu w sposób szczególny doceniona została warszawska restauracja Kucharek Sześć, która zwyciężyła w dwóch kategoriach. Ogromne zaangażowanie, pasja kulinarna oraz dbałość o dowóz podbiły serca i podniebienia klientów, do których należał decydujący głos.

Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść?
Na pewno nie w Warszawie. Kucharek Sześć, restauracja mieszcząca się przy ulicy Dereniowej na Ursynowie, każdego dnia serwuje mieszkańcom domowe obiady w przystępnych cenach. Komentarze od zadowolonych i najedzonych użytkowników liczone są już w tysiącach.

W tegorocznej edycji Pyszne.pl Awards restauracja Kucharek Sześć zdobyła nagrody w dwóch kategoriach, uzyskując tytuł Najlepszej Restauracji Województwa Mazowieckiego, oraz pokonując rywali z całego kraju w ramach kategorii Kuchnia Polska.

Mistrzowskie potrawy

Jak wskazują dane serwisu Pyszne.pl, głodni klienci w warszawskiej restauracji najczęściej zamawiali klasyczną zupę pomidorową, kotlet schabowy oraz de-volaille podane z kompotem, jabłecznikiem oraz innymi smakowitymi dodatkami do wyboru. Kurierzy bardzo często wyjeżdżają z lokalu także z dostawą żurku, flaków, żeberek, sznycli, a także dań bezmięsnych, takich jak kotlet sojowy lub z zielonego groszku.

Kucharek Sześć - restauracja na ul. Dereniowej (Ursynów)
Kucharek Sześć – restauracja na ul. Dereniowej (Ursynów)

Konkurs

W ramach 27 kategorii Pyszne.pl Awards wyróżniono 24 zwycięzców z 18 miast w całej Polsce.

Nagrodę główną i tytuł Restauracji Roku zdobyła łódzka Susharnia.

Głosy użytkowników wyłoniły również najlepsze w kraju restauracje z kuchnią polską, włoską, amerykańską, azjatycką, bliskowschodnią i wegańską oraz najlepsze lokale w poszczególnych województwach. W tegorocznej edycji klienci wybrali również Sieć Roku, Debiut Roku, Social Media Ninję i docenili podejmowane przez restauracje Inicjatywy Proekologiczne.

21 lutego 2022 11:47
[fbcomments]