0

Zostań testerem gier firmy CD Project RED

Postacie z gier CD PROJEKT RED
Postacie z gier – CD PROJEKT RED
fot. CD PROJEKT RED

Ruszają zapisy do programu RED Playtesting – oficjalnego programu playtestów firmy CD PROJEKT RED.

CD PROJEKT RED, twórcy gry Cyberpunk 2077, serii gier Wiedźmin oraz GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej, ogłaszają start nowej inicjatywy skierowanej do graczy w postaci programu RED Playtesting.

Program RED Playtesting skierowany jest do wszystkich fanów i fanek gier wideo chcących uczestniczyć “od kuchni” w procesie tworzenia nowych produkcji studia CD PROJEKT RED w roli testerów i testerek.

W trakcie playtestów zespół badawczy będzie zbierać cenne uwagi uczestników i uczestniczek, które następnie posłużą do ulepszenia wybranych elementów tworzonych przez studio gier oraz przystosowania ich do wymagań i oczekiwań graczy na całym świecie.

Udział w programie jest bezpłatny.
Do RED Playtesting może już dziś zapisać się każda zainteresowana osoba powyżej 16. roku życia, która posiada konto na platformie GOG.

Testy będą odbywać się stacjonarnie w siedzibie studia CD PROJEKT RED w Warszawie, a w późniejszym czasie — także w innych lokalizacjach.

Studio będzie kontaktowało się z wybranymi kandydatami i kandydatkami, biorąc pod uwagę ich profil gracza oraz tematykę aktualnie prowadzonych badań.

Więcej informacji na temat programu RED Playtesting oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na oficjalnej stronie: [LINK]

Program RED Playtesting CD Project RED
Program RED Playtesting – CD Project RED
fot. CD Project RED
23 stycznia 2023 16:13
[fbcomments]