0

Zadyszka SRKY

SKRA Warszawa - JUVENIA Kraków

W ostatnim, sparingowym, meczu na własnym boisku, SKRA Warszawa uległa Juvenii Kraków 26:31

W sobotnie popołudnie, rugbiści SKRY Warszawa podejmowali  gości Krakowa. Z uwagi, na system rozgrywek, w którym drużyny wcześniej będące w jednej grupie nie rozgrywają kolejnych spotkań o punkty był to mecz sparingowy, bez wpływu na pozycję w tabeli.

SKRA Warszawa – Juvenia Kraków

26 : 31

W pierwszej połowie Gospodarze niemal całkowicie zdominowali boisko i zacięcie atakowali, zdobywając 21 pkt., i nie dając Gościom przesunąć się za bardzo w pole punktowe.

W drugiej połowie coś się zacięło i to rugbiści z Krakowa byli stroną przeważającą. W grę Skry wkradło się sporo błędów i mimo wielu prób nie udało się utrzymać zdobytej w pierwszej połowie przewagi.

Dzisiejszy mecz był bez znaczenia dla układu sił w tabeli i był ostatnim rozegranym na warszawskim boisku w tym sezonie.

SKRA Warszawa, która aktualnie zajmuje 1 miejsce w grupie Trophy, ostatni mecz o punkty rozegra w Łodzi, 21.10.2018

Fotoreportaż: Marcin Banaszkiewicz

13 października 2018 20:17