0

Wtorkowa promocja

Wtorki z Mastercard
Wtorki z Mastercard
fot. Mat. prasowe

Multikino wprowadza nową ofertę promocyjną „Wtorki z Mastercard”, dzięki której widzowie zapłacą za bilet jedyne 10 złotych.

Najnowsza oferta Multikina potrwa do końca listopada 2018 r. Skierowana jest do posiadaczy kart Mastercard. Można ją zrealizować wyłącznie we wtorki. Każdy widz, który zdecyduje się na dowolny wtorkowy seans 2D z repertuaru Multikina, a transakcję sfinalizuje kartą Mastercard lub Maestro, zapłaci na bilet jedynie 10 złotych. Zakupu można dokonać w kasie dowolnego kina sieci Multikino, za pośrednictwem strony internetowej www.multikino.pl albo przez aplikację mobilną. Dodatkowo widz, który na wtorkowy seans nabędzie bilet on-line, płacąc portfelem MasterPass, otrzyma drugi bilet gratis do wykorzystania wyłącznie we wtorki we wszystkich kinach sieci Multikina.

„Wtorkom z Mastercard” towarzyszyć będzie kampania promocyjna w telewizji, Internecie oraz OOH. W spocie telewizyjnym wystąpi Mateusz Gessler. Ponadto w kinach sieci Multikino prowadzona będzie kampania on- i off-screenowa.

Mariusz Spisz, prezes spółki Multikino Media.

Wtorki z Marstercard” to kolejna wspólna akcja promocyjna Multikina i Mastercard. – Po sukcesie promocji Mastercard w Multikinie, która trwała przez cały grudzień 2016 r., zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej współpracy i wzbogacenie promocji. Jesteśmy przekonani, że widzowie przyjmą ją z entuzjazmem.

29 listopada 2017 12:53

Komentarze