0

Legia w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów UEFA

Legia - Mostar 2:0

Zawodnicy Legii Warszawa awansowali do kolejnej rundy eliminacji Ligii Mistrzów, pokonując w rewanżowym spotkaniu Zrinjski Mostar 2:0. Dwie bramki dla Legionistów strzelił Nemanja Nikolić.

Besnik Hasi, trener Legii, na konferencji prasowej po rewanżu ze Zrinjskim Mostar

Są dwie pozytywne sprawy. Pierwsza: awansowaliśmy dalej. Dalej: zachowaliśmy czyste konto. W pierwszej połowie dawaliśmy Zrinjskiemu zbyt dużo miejsca, byliśmy zbyt daleko od rywali. Notowaliśmy straty, brakowało nam dobrego tempa. Gdy Guilherme upadł z powodu kontuzji zrobiło się jeszcze trudnej. Musieliśmy zmienić system gry. Nie radziliśmy sobie dobrze z odbiorem piłki. Udało nam się strzelić gola, ale szczerze mówiąc, w pierwszej połowie na niego nie zasłużyliśmy. Po przerwie prezentowaliśmy się już lepiej, ale nadal jest to dalekie od tego, co chcielibyśmy grać. Musimy podziękować Arkowi Malarzowi za dwie fantastyczne interwencje. Dzisiaj obrona zagrała lepiej niż ostatnio, była dużo bardziej pewna. Być może dzięki powrotowi Michała Pazdana. W takich meczach trudno jest wygrać łatwo. Widać było w drużynie dużo dezinformacji.

19 lipca 2016 23:55