0

Zwycięstwo Skry z Arką Gdynia

Michał Kępa i Maciej Kacprzak - Skra Warszawa
Michał Kępa i Maciej Kacprzak – Skra Warszawa

Skrzaki mocno zagrali i zwyciężyli w rewanżowym meczu rugby z Arką Gdynia w Warszawie.

Po przegranej w pierwszym meczu (36:23 zwyciężyła Arka u siebie) i mimo pierwszych punktów zdobytych w Warszawie przez Arkę, nasza drużyna wykopała z boiska swój stres i kompleksy.

W 10. minucie meczu Arka zdobyła pierwsze 5 punktów (Mateusz Plichta). Jednak już po kwadransie Michał Droszcz uzyskał wyrównanie.

Po przerwie, w 50. minucie meczu, Skra zdobyła kolejne punkty (12:10), a następnie w 67. Minucie jest już 17:10. Mecz skończył się wynikiem 22:10 dla Skry.

Wszyscy solidarnie okrzyknęli ten wynik historycznym, bo do tej pory Skrze nie udało się pokonać zawodników Arki Gdynia.