0

Wolski Dzień Kota

Wolski Kot
Wolski Kot
fot. mat. prasowy

Wybory Najbardziej Wolskiego Kota i warsztaty z kociej behawiorystyki prowadzone przez Agnieszkę Marks – to główne atrakcje Wolskiego Dnia Kota.

Wydarzenie odbędzie się w Światowy Dzień Kota, 17 lutego o godz. 16.00 w Klubokawiarni Jaś & Małgosia.

Aneta Skubida, prezes Stowarzyszenia Wola Mieszkańców:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie kota poprzez umieszczenie go w komentarzu pod przypiętym postem dot. wolskiego dnia kota na fanpage’u Stowarzyszenia Wola Mieszkańców na facebooku lub przesłać zdjęcie na adres e-mailowy: kontakt@wolamieszkancow.org do 16 lutego. Można również przyjść ze zdjęciem pupila na nasze wydarzenie.

Marek Ślusarz z Fundacji Jeden Muranów:

Premiowane będą zdjęcia kotów zarówno domowych, jak i wolnożyjących w miejscach, pozach i kontekstach i wyrazem mordki kojarzonych z Wolą. Na zwycięzców, których ogłosimy podczas wydarzenia, czekają atrakcyjne nagrody – dodaje

Przewidziane zostały 2 kategorie nagród: wybór internautów oraz wybór jury (przedstawiciele organizatorów).

Z kolei podczas warsztatów, na które przewidziano ok. 1,5 h, będzie można poznać odpowiedzi na szereg pytań nurtujących opiekunów i sympatyków kotów – m.in. jak odnaleźć właściwego kota, jak go zrozumieć, jak się z nim bawić i zaprzyjaźnić, jak przygotować dla niego właściwe miejsce. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Marks – psycholog, autorka licznych szkoleń z tematyki kociej i od ponad 10 lat szefowa Pruszkowskiego Domu Tymczasowego jednego z największych domów tymczasowych dla kotów na Mazowszu.

Na Wolski Dzień Kota zapraszają:

  • Stowarzyszenie Wola Mieszkańców
  • Fundacja Jeden Muranów
  • Klubokawiarnia Jaś & Małgosia
  • portal Jestem z Woli
  • Przegląd Wolski
8 lutego 2018 07:13

Komentarze