0

Prasko-targówkowe konsultacje ZTM

II linia metra - mapka odcineka północno-wschodniego
II linia metra – odcinek północno-wschodni
fot. ZTM

ZTM rozpoczyna konsultacje zmian w komunikacji po uruchomieniu nowych stacji II linii metra na Pradze-Północ i Targówku.

W poniedziałek, 15 kwietnia, od godz. 12.30 do 13.30, ZTM zaprasza do udziału w specjalnym czacie z dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego, Wiesławem Witkiem.

Propozycje ZTM dotyczące tego, jakimi trasami będą jeździć autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego po otwarciu trzech stacji metra, ZTM przedstawił pod koniec marca.

Teraz ZTM zaprasza mieszkańców stolicy do dyskusji.
Konsultacje społeczne rozpoczną się od czatu z dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego. Internauci będą mogli zapytać go o szczegóły proponowanych zmian komunikacyjnych i przedstawić swoje pomysły. Czat dostępny będzie po adresem czat.ztm.waw.pl.

ZTM zaplanował także pięć spotkań z mieszkańcami Targówka, Białołęki, Marek i Pragi-Północ. W ich trakcie pracownicy rozmawiać będą z mieszkańcami na temat przedstawionych propozycji dotyczących transportu publicznego po uruchomieniu stacji Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka.

Swoją opinię wyrazić będzie można także podczas otwartego posiedzenia Rady Warszawskiego Transportu Publicznego.
Odbędzie się ono

  • we wtorek,
  • 4 czerwca,
  • w godzinach 17.00-20.00
  • w Centrum Kreatywności Targowa
  • przy ul. Targowej 56
  • na Pradze-Północ.

Uwagi na temat planowanych zmian w Warszawskim Transporcie Publicznym można zgłaszać również drogą elektroniczną, na adres

ZTM będzie zbierać Opinie do niedzieli, 23 czerwca.

ZTM

13 kwietnia 2019 14:36

Komentarze