0

Warszawskie firmy pobiegną z pomocą

Bieg firmowy
fot. mat. prasowy

Wystartowały zapisy na tegoroczny Bieg Firmowy! Będzie to już szósta edycja jednej z największych firmowych imprez sportowych organizowanych w Warszawie pod naszym patronatem.

W zeszłym roku w wydarzeniu uczestniczyło aż 2500 biegaczy ze stolicy Polski.

Zespołowa rozgrzewka przed Biegiem Firmowym
Zespołowa rozgrzewka – przed Biegiem Firmowym

W sportowej rywalizacji udział wezmą pięcioosobowe zespoły złożone z pracowników firm z województwa mazowieckiego oraz sąsiednich województw.  Każdy z uczestników będzie miał do pokonania trasę liczącą blisko 5 kilometrów. Ponadto w tym roku zwiększono limit uczestników i na biegaczy czeka aż 3 500 pakietów startowych.

Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest:

Co roku wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Kolejne miejsca znikają w ekspresowym tempie, a tysiące biegaczy wspólnie tworzy tę fantastyczną, charytatywną sztafetę. Dlatego kolejny już raz zdecydowaliśmy się na zwiększenie limitu uczestników. Bardzo cieszy nas tak wysoka frekwencja, dzięki której możemy zgromadzić jeszcze więcej środków na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest.

Bieg Firmowy - pamięta o dzieciach
Bieg Firmowy – pamięta o dzieciach
fot. mat. prasowy

Podczas wydarzenia nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych – specjalnie z myślą o nich wystartuje Bieg Krasnala na dystansie 60 i 100 metrów. Uczestnicy oraz kibice będą mogli także skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych wspólnie ze Sponsorami i Partnerami Biegu Firmowego.

Sponsorzy

Biegu Firmowego w Warszawie:

  • Credit Suisse – Sponsor Strategiczny
  • Dealer Audi Krotoski-Cichy – Sponsor Wspierający
  • TestArmy – Sponsor Wspierający

Zgłoszenia

Żeby zgłosić swoją drużynę, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.biegfirmowy.pl oraz opłacić opłatę startową. Ceny wydarzenia kształtują się następująco:

  1. Pakiet STANDARD – po 5 marca 350 PLN/drużyna (70 PLN/os.)
  2. Pakiet PREMIUM – z logo firmy – 495 PLN/drużyna (99 PLN/os.) – możliwość zakupu wyłącznie do 15 marca.
    Ceny netto.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia www.biegfirmowy.pl oraz na profilach na Facebooku (facebook.com/BiegFirmowy) i Instagramie (@biegfirmowy).

Videorelacja z edycji ubiegłorocznej:

6 marca 2018 22:52

Komentarze