0

Dzień pacjenta w śpiączce

Klinika Budzik
fot. Fundacja Akogo?

W dniu 18 kwietnia br., po raz kolejny, z Fundacją Akogo?, obchodzimy „Dzień pacjenta w śpiączce”.

W przeddzień, 17 kwietnia, w klinice odbędzie się występ specjalnego gościa – Dave’a Nilaya.

17 kwietnia 2016 r.

Klinika „Budzik”, godz. 14:00

Po krótkim koncercie Fundacja „Akogo?” przekaże podopiecznym kliniki prezenty i zaprosi na skromny poczęstunek.
Serdecznie zapraszamy !

DAVE NILAYA
(właśc. Davide Smerghetto) jest włoskim artystą, pochodzącym z Wenecji.
Ten charyzmatyczny i utalentowany wokalista, kompozytor muzyki i autor tekstów piosenek mieszka i występuje w Polsce od 2010 roku, współpracując z wieloma znanymi instrumentalistami oraz orkiestrami rozrywkowymi.
Przed przyjazdem do Polski artysta tworzył i współpracował z muzykami z Włoch, Szwajcarii i Senegalu, nagrywając z nimi dwa albumy autorskie: „Wood’n’Steel” (2005) i „Ex Terra” (2009) oraz pięć singli.
Jego urzekający głos i magnetyczna osobowość zostały docenione nie tylko na wielu polskich scenach, lecz również zdobyły uznanie w programach telewizyjnych, owocując serią energetycznych występów estradowych z repertuarem włoskim i angielskim w programie TVP1 – „JAKA TO MELODIA?”.
Współpraca z polskimi muzykami zaowocowała nagraniem autorskiego singla p.t. „Burned” , którego dokonano  z zespołem DAVE NILAYA CONEXUS w studiu B&B Records w lutym 2015 roku.
Doświadczenie muzyczne płynące z wielokulturowych kontaktów, uczyniło Dave’a artystą wyjątkowo wszechstronnym i świetnie poruszającym się w wielu gatunkach muzycznych.
Wokalny talent oraz czysta i ciepła barwa głosu, pozwalają mu występować z rozległym repertuarem zawierającym piosenki z różnych gałęzi muzycznych, takich jak: rock, pop, swing, pop opera, jazz oraz poezja śpiewana.

18 kwietnia 2016 r.

Klinika „Budzik”; godz. 17

Z okazji Dnia Pacjenta w Śpiączce organizujemy w Klinice Budzik warsztaty „Damy Radę”.

Warsztaty Damy Radę to trzygodzinne, bezpłatne i otwarte szkolenia dla opiekunów, prowadzone przez ekspertki z dziedziny opieki długoterminowej.

Warsztaty poprowadzi pani Ewa Czeczelewska, z Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych.

Fundacja „Akogo?” od wielu lat współpracuje z firmą TZMO, m.in. w zakresie pozyskiwania materiałów higienicznych i kosmetycznych dla swych podopiecznych.

Zobacz też:

  • Będą bić się dla Fundacji Akogo?  [LINK]
15 kwietnia 2016 05:52

Komentarze